Başa Dön
Danışma için hafta içi hafta sonu arayabilirsiniz.... Whatsapp Danışma bostancı ayak sağlığı merkezi0507 996 62 62
Bize mesaj gönderin
https://wa.me/905079966262
Çalışma saatleri
Pzt - Cts: 09:30 - 20:00

Podolife Danışan Yorumları

Zerrin Sümer: Hani ne derler kuş gibi hafifledim dans edebilirim , işte öyleyim şimdi . İstanbul’dan gitmeden batıklarımla uğraştı Çiğdem Hnm , ve ayaklarım sağlığına kavuştu . Bu gün bakıma geldim. Tavsiye ederim problemli ayaklar için Bostancı’da bahçeler arası sokaktadır kendisi. Hassas hijyenik profesyonel güler yüzle karşılanırsınız . Teşekkürler Çiğdem Hnm , “Çiğdemcim”hemşerim Sinoplum .👍💙🌺😘😘

Ufuk Gurler: 6 yıldır ayaklarım Çiğdem hanıma emanet. Ayakkabımı numaramı tespit edemiyor, hiçbir ayakkabıyla rahat hissetmiyor, çok sevdiğim yürüyüşleri yapamıyor ya da yürüyüşten sonra ciddi ayak-bacak ağrıları çekiyordum. Tırnaklarımda yıllardır çare bulamadığım batıklar vardı ve içleri boşalıp küçülmüşlerdi. Son zamanlarda oluşan parmak arası nasır canımı yakıyordu. Bir yıldan fazla zaman başka ayak sağlığı merkezlerine gittim, düzelme sağlanamadığı gibi daha kötü hale geldi. Sonunda arkadaşımın tavsiyesi ile Çiğdem hanım ayaklarımı gördü, sorunların neden kaynaklandığına dair ayrıntılı bilgilendirdi ve süreci planladı, tel-özel tabanlık ve ayakkabı/terlik-düzenli bakımla rahatladım ve kısa sürede iyileşme başladı. Uzun sürdü ama güvenerek her tavsiyesine uydum, artık eski haliyle karşılaştırılamayacak kadar sağlıklı ayaklara sahibim, kısa süreli de olsa topuklu ayakkabı dahi giyebiliyorum. Halluks valgusumda da ciddi düzelme var. Ayaklarımın mimarı Çiğdem hanıma buradan da çok teşekkür ederim. :)))

Esra Tarakçı: Bir sürü ayak sağlığı merkezine gittim tüm sıkıntım Çiğdem hanımla tanışınca son buldu. Tırnak teli tedavisi görüyorum olmayan tırnağı yeniden yaptı. Tedavim hala devam ediyor herkes güler yüzlü çok memnunum hem kendisine hem de çalışanlara çok teşekkür ediyorum

Dilara S.: Yıllardır çektiğim ayak mantarı sıkıntısı ayak sağlığı uzmanı Çiğdem hanımın sihirli dokunuşları ile iyileşiyor. Hem tedavi açısından hemde gösterdikleri ilgi ve alaka açısından dünyadaki en iyi ayak sağlığı kliniği olabilir. Ayak sağlığı tedavisi gerektiren durumlarda şiddetle tavsiye edilir. :))

Pinar Yalcin: Ayak sağlığı için tercih edilecek ilk merkez. Özellikle Çiğdem Hanım özenli, bilgili, hastalarıyla çok iyi iletişimi olan bir uzman. Yeri merkezi, muayanehane temiz, COVID önlemleri tamamıyla alınıyor. Güvenle gidebilirsiniz, ben çok memnunum.

Ersin K: Buradaki olumlu yorumları okuduktan sonra randevu almaya karar vermiştim. Öncelikle yorum yapan herkese çok tesekkür ederim, sayenizde bu güzel insanlarla tanıstım. Sevgili Çiğdem Hanım ve ekibi çok kibar ve çok profesyonel. Çiğdem Hanım konusuna çok hakim, tırnağımdaki sorunun nedenini ve çözüm önerilerini tüm detaylarıyla anlattı. Hemen tedaviye başladık. Öncesinde pek çok farklı ayak sağlığı merkezine gitmiş ve sonuç alamamıştım. Bir türlü düzelemeyen batık ve içi boşalan tırnaklarım için sonunda çok umutluyum:) İhtiyaç duyan herkese öneriyorum, gelin ve farkı görün.

Beril Altınkök: Çiğdem hanımla yollarımız 2010 yılında kesişti.İyi ki de kesişmiş:) İkiz gebelik sonrası çok ciddi ve çok can yakıcı tırnak batması şikayetlerim olmuştu. Bir çok ayak bakım merkezlerine gitmiştim fakat her seferinde kısa vadeli çözümlerle karşılaşmıştım. Sonra Podolife'ı tavsiye üzeri buldum.İşinde son derece disiplinli, ciddi, güvenilir bir kişi olan Çiğdem hanımla tedaviye başladık.Uzun vadede tedavisi zor olan 4 batık tırnağımı tedavi etti.Bu yılda 11 yaşındaki kızımda aynı şikayetler olunca hiç başka yerlerde zaman kaybetmeden gözüm kapalı Çiğdem hanıma başvurduk.Ayak sağlığı denince aklıma gelen tek adres PODOLİFE Herkese tavsiye ederim.

Ece Temel: Tırnak batması sorunumu Çiğdem Hanım tel takarak acısız bir şekilde çözdü. Ayak tırnağı problemi yaşayan herkese burayı tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.

Duygu Cakir: Çocukluğumdan beri iki ayak başparmağımda da tırnak batması problemi ile uğraşmaktayım. Uzun yıllar pedikür ile anlamsızca çare aradım. Birkaç defa batan kısma cerrahi müdahalelerde bulunmak durumunda da kalındı. Yaklaşık sekiz sene önce iltihaplı tırnağım dünyanın en acılı şeklinde çekildikten sonra, cerrah bana "Biz ancak batınca çekeriz, başka bir şey yapamayız, ancak tel takma gibi bir işlem varmış, bir dene istersen belki fayda görürsün" dediğinde tedavi konusunda tüm ümidim o noktada tükenmişti. Kısa süre sonra Podolife ve hayatımı değiştiren insan Çiğdem Hanım ile tanıştım. Birlikte yaklaşık bir senelik tedavi, bir ömürlük de bakım serüvenine başladık. Tel tedavisi ile, çekilen tırnağın zorlu uzama sürecinde düzgün uzaması sağlanırken, çekilmeyen diğer tırnağım da cerrahi işlemden kurtarıldı. Tel tedavisi bitince de aylık düzenli ayak bakımımıza devam ettik, biraz daha zaman geçince bakım aralıklarını açtık ve Çiğdem Hanım bana tırnaklarımı daha düzgün kesmeyi de öğretti. Aradan geçen sekiz senede bir kez bile batık tırnak problemi yaşamadım. Şuan yılda yaklaşık 3-4 kez ayak bakımına gidiyorum, Çiğdem Hanım'ın eli gözü tırnaklarımın üzerinde olsun istiyorum hep :) Kendim de darbelere kötü ayakkabılara vs dikkat ediyorum elimden geldiğince. Batık tırnağınız varsa sizin de bileceğiniz gibi bu acıyı çeken bilir. Genellikle batık tırnak ömürlük bir konu, kolay çözüm olmuyor ve bu yolda partnerinizin sağlam olması gerek. Çiğdem Hanım bu konuda yol göstericim olduğu için çok şanslıyım, hem ilgisi hem teknik bilgisi ile batık tırnak problemi olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim

Kader Şahin: Merhabalar küçüklükten beri yaşadığım basış problemi nedeni ile olan siğil ve Nasır problemi yaşıyordum uzun yıllardır ne yaptıysak bi türlü başa çıkmadık Podolife ilk gittiğim gün Ebru hanım muayenesi esnasında bundan kurtulacağımı anladım. İşlerinde o iyiler ki her şeyi süreci ayrıntılı bir şekilde anlattı o kadar müthiş bir ekip var ki Podolife ta hepsi ayrıca ilgilendi önce basış probleminden kaynaklı yaşadığım ağırılarımdan sonrasında siğilerimden kurtuldum gittiğim onca yerde çare bulamadığım problemimden Podolife ile kurtuldum çok teşekkür ederim ilginiz ve mesleğinize olan sevginizden dolayı

Sanem ALBAYRAK: Yegenimin mantar tedavisinde Cildiye doktorumuzun bizi kendisine yönlendirmesi ile Uzm.Podolog Çiğdem Özyilmaz'a başvurduk, akabinde bende yillarca kuaför salonlarinda aslinda ulkemizde yanlis bir uygulama olarak sunulan manikür - pedikur kaynakli tirnaklarimin deforme olmasi sebebiyle kendisinden yardim almak istedim,sagolsun kendileri bizi tedaviye kabul ettiler.. Kendisi Podoloji biliminin sadece bir egitimi tamamlamakla olmadiginin bu meslekte tecrubenin de ne kadar önemli oldugunun canli bir kaniti :) Ben ve yegenim kisa surede tirnaklarimizdaki degisime inanamadik. Podolog Çiğdem hanim son derece meslegine hakim,akici sekilde sizi bilgilendiren,özenli,titiz ve ilkeli bir hanimefendi. Artik kendisinden ailece rutin olarak hizmet almaktayiz. Kendilerini kotu deneyimler yasamadan doktorumuz sayesinde buldugumuz icin mutluyuz..

Nalan EYİCE: Senelerce yapılan yanlış tedavi sonucunda internet aracılığı bulduğum Podolife Ayak Sağlığı Merkezine tüm kalbimle çok teşekkür ederim. İyileşme süreci uzun olan tedavinin bitmesine çok az kaldı. ÖZenle, tertemiz bir iş anlayışı içinde ve güleryüzle çalışmaları da takdire şayandır. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler podolife..

Zuhal Yalinay: Türkiye Standartları üstünde Bir Sağlık Merkezi.Cigdem hanim son derece titiz ve işini iyi bilerek uygulayan bir kişi. Ayak tirnaklarimdaki problemi cerrahi müdahale olmadan disiplinli bir tedavi ile kurtardık.duzenli olarak bakım için gidiyorum.

Yunus Ekşioğlu: Merhabalar yılardır baş etmeye çalıştığım batık tırnak probleminden Ebru hanımın sayesinde kurtuldum. Gerçekten alanında uzman ve son derece titiz ve disipli bir ekip var Podolife ‘ta gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir ayak sağlığı merkezi. İlginiz çok teşekkür ediyorum ☺️

hulya h.: Çiğdem Hanım.müthiş bi insan. işinde o kadar profesyonel ki tek geçiyorum.. senelerdir her türlü şikayetimi sorunsuz bir şekilde gideren alanında uzman.o yüzden ayak ve el bakımı için gittiğim tek yer.Seans bittikten sonra ayaklar ve eller pamuk ötesi.. şiddetle herkese tavsiye ediyorum.

semahat uysal: Batik tırnak problemi yaşayanlar güvenerek podolife gelebilirler ha cennete girmişsiniz ha podolife ayak bakımına gitmişsiniz gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum podolife ve ekibine çok teşekkür ediyorum

bülent akyıldırım: Yaklaşık 2 senedir burayı biliyorum iki tırnakta batik vardı mükemmel tedavi sonucunda iyileşti işinde uzmanlar manikurcu veya pedikurcu değiller ayak sağlığında konusunda işin ehlliler teşekkürler

EMEL BAYOĞLU: Bundan 4-5 yıl önce tırnak batması sonucu yaşadığım acıyla internetten bulup gittiğim yer. Ve şimdi iyi ki diyorum iyi ki tanıdım Podolife' ı. Sadece ticari amaçla değil, gerçekten ayak sağlığını önemseyen bir işletme. Çiğdem Hanım' ın iş disiplini, mekanın hijyeni, covid ortamında (pimpirikli olmama rağmen) içim rahat gittiğim bir yer. 1 kez gidin zaten gerisi gelecektir :)

sema irgas: 2 senedir düzenli şekilde geliyorum ve çok memnunum. Ayak baş parmaklarım roll-on tirnakti, Çiğdem hanımın ilgisi ve bilgisi sayesinde ve benim düzenli takibimle şu an çok iyi durumdayım. Herkese tavsiye ederim. Tırnağınızın durumu tedavi sürecini uzatabilir bu konuda ben 2 süredir devam ediyorum. Ehil birini arıyorsanız Podolife ve Çiğdem hanım.

Cansu: Çalışanlarımızdan Servet hanım ayakta kalmaktan dolayı baş parmağında ciddi bir tırnak batması sıkıntısı yaşamıştı. İş öyle bir raddeye gelmişti ki artık morarmaya başlamıştı. Çalışanımızın bu sıkıntısı çözebilmek adına hemen araştırmalara başladım ve karşıma Pedolife çıktı. Yorumları gayet iyi idi ama yerinde görüp emin olmak için randevu alıp Servet hanımı da yanımda götürdüm. Bizi çok güzel yüzle karşıladılar. Hemen ayaktaki problemi tespit için bir ön muayene yapıldı. Almanya da özel olarak eğitim alan hekimler tel takımı ile bu işi çözebileceklerini söylediler. Bizi o kadar güzel ikna ettiler ki o anda kararımızı verip hemen çözüm sürecine gittik. Şimdi Servet hanım eskiden daha fazla çalışıyor ve ayağında en ufak sorun kalmadı. Ben Cansu İpek kendi adıma ve arkadaşım adına teşekkürlerimi borç biliyorum. Ve ayağı ile ilgili sıkıntısı olanlara sıkıntısız günler yaşamak istiyorlar ise doğru Pedolife ayak sağlığı merkezine gitmelerini öneriyorum. Teşekkürler tüm ekip çalışanlarına.....

Nukhet Akkaya: Senelerin tecrübesi, ayak sorunlarına başarılı teşhisleri, etkili tedavileri ile benim ve bir dolu aile ve arkadaşlarımın vazgeçilmezi Podolife, seni seviyorum ❤️💕😘

Nuray Uyguner: Ayağımda darbe sonucu oluşan batık tırnağımla senelerce uğraşmıştım. Her gittiğim pedikür sonrası oluşan enfeksiyonla uğraşıyordum. Tatillere giderken hep yanımda antibiyotikli kremler sargı bezleri, yani tatillerim bir işkence oluyordu. Bundan seneler seneler önce Çiğdem Hanımla, yani Podolife ayak sağlığı ile tanıştım.Aslında gene bir ön yargı ile ilk bakımıma gitmiştim. Fakat bakım esnasında Çiğdem Hanımın yaklaşımı bana anlattıkları, bilgisini gördükten sonra, acaba Çiğdem Hanım Almanyada mı yaşamış oradamı eğitim almış diye düşündüm. Titizliğine, hijyene verdiği önem beni çok etkiledi.Tırnağıma uyguladığı tel tedavisinden sonra hala düzenli olarak ayak bakımına gidiyorum.
İyiki kendileri ile tanışmışım.

Ezgi Silah: Podolife ve Çiğdem Hanım ile yaklaşık 5 ay önce tanıştım. 1,5 yıldır devam ettiğim farklı bir merkezde sonuç alamadığım için yeni bir yer araştırıyordum. Referans ve biraz araştırma ile Çiğdem Hanım’a geldim. Geç tanıştığıma gerçekten çok üzüldüm. Kendisinin çalışma şekline, işine olan saygısına, hastasıyla olan güvenli bağına hayran kaldım. Daha 4,5 ayda tırnağımda çok büyük gelişmeler kaydettik. Tedavim çok iyi ilerliyor. Her seans sonu bol teşekkür ile ayrılıyorum buradan bir kere daha teşekkür ederim. Aklında soru işareti olan, güven veren bir merkez arayan herkese tavsiyemdir. Hiç vakit kaybetmeden Podolife ile tanışın.

Ece Melis: 8 Yıl önce tırnak batığı tedavisi için geldiğim bu merkezden kopamıyorum. Tedavim seneler önce bittiği halde evimde gibi hissettiğim Podolife Ayak Sağlığı Merkezine aylık bakımlar için geliyorum. Profosyenol çalışmaları ve güler yüzleri için Çiğdem Hanım ve ekibine yürekten teşekkürler ederim.

Ramazan ALPTEKİN: 2 aydır topuk dikeni denilen rahatsızlıktan ve sıkıntılarımdan Çiğdem hanım sayesinde kurtuldum. çok teşekkürler...

Merve Piskin: Seneler once dermatologlarin, eczacilarin cozemedigi tirnagimdaki bir sorunu Cigdem hanim 2 seansta halledip beni saglikli bir ayaga kavusturmustu. O gun bugundur ayak bakimi icin kendisinden baskasina asla gitmem. Disiplinli tavri, mukemmeliyetciligi , isini cok sevmesi ve bilgisi ile muhtesem bir insan:) calisanlarin guler yuzu, sicak tavri ise kaliteli hizmetin ayri bir gostergesi.

Zeynep Tekdag: Ben ilk geldimde tırnağım çok kötüydü Allah razı olsun ebru hanımda podolifde Tırnağım çok iyi oldu her kese tavsiye ediyorum Bütün ekibe tesekur ederim bi daha olsun yine gelirim tesekur ederim ebru hanım ❤❤

Oya Haksal: Uzun yıllar ayak baş parmaklarımdaki mantar ve batık tırnaktan şikayetim vardı. Birçok uzman olan yerlere gittim.Sonuç alamadım. Funda arkadaşım sayesinde Çiğdem Hanımla tanışma fırsatım oldu.Tırnaklarıma bakım yapıp tel taktı.Tedavim halen devam ediyor.Hijyen ve ayak sağlığı konusunda çok başarılı, güvenilir,tavsiye edeceğim en doğru adrestir.Kendilerine ve merkezdeki diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

BELKIS: 2 sene önce tırnak mantarı şikayetimle uzun araştırmalar sonucu bulduğum mükemmel bir ayak bakım merkezi. Doğru tanı ve tedavi ile çok güzel bir sonuç çıktı. Emin ellerde olduğumu her zaman hissettiğim, iyileştikçe huzur bulduğum yer . iyi ki varsınız ..... :)))

Sema Albayrak: Sizlere nasıl teşekkür etsem azdır. Yıllardır kapalı ayakkabı içerisinde mahvolan ayaklarım 3 ayda kendini buldu. Bedenimin bütün yükünü taşıyan ve acısı İle bana çok sıkıntılar yaratan ayak nasırı ve batık tedavimde iyiki de podolife seçmişim. Meğerse ayak ne kadar önemliymiş. Ayaklarımda Ağrısız sızısız günlere sayenizde kavuştum. İtiraf edicem önce çok korkmuş ve güvenme konusunda biraz tereddüt etmiştim. Ama uzman ekibiniz sayesinde artık ayaklarımı problem etmiyorum. En yakın zamanda eşimi de

Feyza Özge: Darbe sonucu 2 tırnağımda da deformasyon oluşmuştu, defalarca tırnak çekimi de dahil her türlü yolu denememe rağmen olumlu bir sonuç alamamıştım, ta ki Çiğdem Hanım ve Podolife ile tanışana kadar. Bilgisiyle ve yaklaşımıyla hem güvenilir hem işinin ehli olan Çiğdem Hanım eşliğinde tüm ekip son derece profesyonel ve güler yüzlü. Samimi yaklaşımlarıyla yıllarca yaşadığım korkularımı ve ümitsizliklerimi yenerek o kadar huzurla ve güvenerek gidiyorum ki hiç vazgeçmeyeceğime eminim. İyi ki varsınız.

fulya aktaş: Yaklaşık 15 yıldır sol ayağımda 5 nasır sağ ayağımda 4 nasır olmak üzere Acıyla yürüyordum, kendimce temizlik yapmaya çalışıyordum her defasında, Çiğdem hanımla tanıştıktan sonra işini ne kadar aşkla yaptığını gördüm, gerçekten mutluluktan ağlayacaktım, corona olmasaydı sarılıcaktım kendisine sebebide pamukların üstünde yürüyormuşum gibi normal insanlar böyle yürüyormuş dedim, meğer yıllardır acı çekerek yürüyormuşum, Allah razı olsun Çiğdem hanımdan artık rahatlıkla acı çekmeden ayağımı kıvırmadan Bi taşa değdiğimde canım yanmadan yürüyorum.

Sema Gurlek: Ayak tırnaklarımın birinde batık diğerinde ileri derecede mantar vardı. Batık yaptıkları tel tedavisi sayesinde geçti şimdi mantarlı tırnağım için geliyorum.işinin ehli Çiğdem Hanıma teşekkürler

Dilara A.: Podolife'ı internetten buldum. Tırnağım çok kötü durumdaydı ve ilk seanstan itibaren fark inanılmazdı. Özellikle Çiğdem Hanıma çok teşekkür ederim.

Irem Inam: tam 5 yıldır tırnak batması problemiyle uğraşıyorum, denemediğim yöntem gitmediğim doktor kalmadı. Ama sonra podolife ile karşılaştım iyiki de karşılaşmışım. uygulamayı yaptırdıktan kısa bir süre sonra şikayetimin yok olduğunu farkettim boş yere bunca zaman baska yerde koşturmuşum. tırnak batması olan herkese tavsiye ederim tek kelime ile muhteşem

S A: Babanemin tırnak batması şikayeti için araştırma yaparken kendileri ile tanıştık. Özellikle pandemi esnasında hijyen kurallarına uyum, titiz, özverili ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile bir adım öne çıkıyorlar. Konusunda uzman çalışanlar ile babanemiz ayak sağlığına kavuştu ve çok mutlu. Teşekkürler Podolife.

jale ünal: Ben ve tüm aile bireylerimiz (82 yaşında ki annem dahil) Podolife çalışanlarının alanlarındaki bilinçli ve başarıyla sonuçlandırdıkları tedavilerinde ve ayrıca kişisel yaklaşımlarından çok memnun kaldık. Tırnak batması, mantar, şekil bozukluğu dahil tüm şikayetlerimiz başarılı tedavi yöntemleri ile sonuçlandı. Herşey için çok teşekkür ederiz. Emeklerinize sağlık, yolunuz her anlamda açık olsun. Kesinlikle herkese tavsiye ederiz.

Metin Yılmaz: kurumsal bir firmadır burası. ayak sağlığı için anadolu yakasında tavsiye ederim.

Aslıhan Çelik: Daha önce birçok ayak sağlığı merkezine ve doktora gittim. Gittiğim yerlerde belirli tedaviler yapılmasına rağmen bu tırnağın düzelemeceğini ve bu tırnakla yaşamaya alışmam gerektiğini söylediler. Açık ayakkabı bile giyemiyordum kötü görüntüsünden dolayı. Daha sonra tavsiye üzeri Podolife ayak bakım merkezine geldim ve tedaviye başladık aylar geçtikce eski tırnağımdan eser kalmadı. Tedavim hala devam ediyor ve çok memnunum herkes çok ilgili ve konularında uzmanlar. Teşekkür ederim Podolife , daha tedavim bitmeden bile bana yeniden açık ayakkabı giydirdiğin için :)

Engin Uzun: Arkadaşım ve benim tırnak batması problemimiz vardı.Arastirdik ben cadde de bir ayak sağlığına gittim arkadaşım Podolife ayak sağlığına gitti.Tirnagima tel takıldı bant derken 3 yıl geçti. Arkadaşımla sohbet ederken konu arkadaşıma tırnak batığı tedavisinin nasıl gittiğini sordum.O da bana tırnak batması tedavisinin 1 buçuk yıl önce bittiğini ben şoka girdim benim hala devam ediyordu.Arkadaşim O ayak sağlığını bırakıp Podolife gitmemi tavsiye etti ve gittim.Tirnagima bakım yapılarak tel takıldı tırnağın sallaniyordu.Bir ay sonra tel değişimine gittiğimde gözlerime inanamadim sallanan tırnağım sağlıklı geldiğini gördüm.2. Ay tel değişiminde tırnak pembe pırıl görünmeye başladı inanılır gibi değildi.Ramiz beye değer ayak sağlığında 3 yıldır tırnak sağlıklı gelmediğini fakat sizin 2 ayda tırnağın sağlıklı hale nasıl getirdiniz dedim Ramiz bey PODOLİFE FARKI dedi gülerek gerçekten farklılar.Bende şunu anladim teli herkez takıyor bir şekilde önemli olan yapılan bakım olduğunu anladim.3 yıl boşa zaman geçirmişim.Tırnağım her sağlıklı bir şekilde uzadı ve batik sorunundan daha kısa sürede kurtuldum. Batik sorunu olan herkezin Podolife farkını mutlaka yaşamalarını boş yere para ve zaman harcamasınlar.Teşekkürler Podolife ayak sağlığı..

ŞİVA KOLÇAK: Bundan üç sene önce tırnak batması sebebiyle tırnak teli tedavisi gördüğüm profesyonel ayak sağlığı merkezi: Podolife. Kısa zamanda tedavim bittikten sonra ayak ve tırnak bakımımı düzenli olarak yaptırdığım bu merkezden mutsuz ayrılmak mümkün değil. Çiğdem Hanım’ın işinin ehli olması, profesyonelliği ve güleryüzlülüğü nezdinde bütün Podolife ailesine teşekkür ederim.

Zehra Yeşim Ş.: Çiğdem hanımla tanışmam 10 sene öncesine dayanır. 10 senelik hastasıyım. Onlar benim ailem. Yaptıkları tedavi ve bilgileri güvenilir. Gönül rahatlığı içinde tedavi olacağınız yerdir. Podolife sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.

Zeynep Yıldırım: Merkezinizde gördüğüm hizmetten oldukça memnun kaldım. Hele ki şu dönemde hijyen konusunda gidebileceğiniz bir yer. Herkese şiddetlw tavsiye ederim. İşlemimi yapan Ebru Hanım çok kibar ve nazik kalarak beni çok memnun etti. Gönül rahatlığıyla ayaklarınızı emanet edebileceğiniz bir yer.

Birsen Yurtlu: Yillarin batik tirnak sorunu nasil bu kadar kolay bir sekilde halloldu ben bile anlamadim.podolife merkeze ilk gittigim gun guleryuzle karsilanmam ayagimdaki sorun ile ilgili yapilacaklar hepsini bana o kadar guzel anlattilar ki. Sonucun bu kadsr mukemmell olacagini tahmin etmistim aslinda. Yillardir giyemedigim topuklu ayakkabilari artik giyebilecegim.sizi herkese tavsiye edicem.topuklu ayakkabi giyemeyen kadin kalmasin.uzmanlarimiza binlerce tesekkurler.

Hanife Merve Öztürk: Yıllardır hizmet almaktan çok memnun olduğum bir kurum. Alternatif olarak daha iyi bir yer bulamadığım için şehir dışından geliyorum. Ayaktaki nasır problemleri ve basış bozuklukları nedeniyle kişiye özel tabanlık ihtiyacı için hizmet aldığım ve uzmanlıklarına çok güvendiğim ayak sağlığı merkezi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Melda Ergin: Yürüyüşü seven ve kilometrelerce yürüyen bir insan olarak son yıllarda ayaklarımda oluşan ağrılar yüzünden yürüyüşler benim için eziyet haline dönüşmüştü. Çukur taban denilen ayaklara sahip, bir de üzerine topuk dikeni sorunu yaşayan biri olarak tesadüfen Podolife ayak sağlığı merkezini buldum. Çiğdem hanımın ayak sağlığı ile ilgili uzmanlığı ve tavsiyeleri neticesinde ayakkabı içine tabanlıklar, Finn Comfort marka terlik ve sandaletler satın aldım. Bu ürünler sayesinde yıllardır ayak ağrısı çekmeden kilometrelerce yürüyüşlerime geri döndüm. Dünya'nın neresine gidersem gideyim terliğim, sandaletlerim ve tabanlıklarım çantamda öncelikli yerini alır.
İyi ki sizinle tanıştık, ağrısız yürümeme yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Sansel Eroglu: Podolife'a ilk açıldığı yıldan beri devam ediyorum. İşini seven ve iyi yapan sevgili Çiğdem Hn.'ın çok isabetli tedavisi ile hem ayak ortopedim düzeldi hem de tavsiye ettiği terlik ve ayakkabılar sayesinde omurgayı destekleyen kalıcı bir destek sağlanmış oldu.
İnsanların yaşam kalitesinde çok olumlu ve kalıcı katkılar sağlayan Podolife'a çok teşekkür ediyorum.
Sevgiler

Ertunç TURHAN: Çok uzun zamandır, hizmet kalitesini koruyan bir işletme. Aldığım hizmet gerçekten profesyonel ve kaliteli. Öncelikleri insan sağlığı. Bu, önemli bir kriter. Teşekkür ederim.

Özcan N.: Firma gerçekten başarılı. çiğdem hanım bu işin gerçekten profesörü,. yıllarını ve gönlünü vermiş bu işe.

Özlem Özdoğan: Merhabalar.Uzun zamandır tırnak batması problemi yaşıyordum.Bunun pedikürle düzeleceğini düşündüm fakat pedikürde tırnağımın kanallarını da kesmişlerdi ve tırnaklarım daha ciddi bir sorun haline gelmişti artık.Podolife da yine canım çok acıyacak,çok acıdan bağıracağım diye düşünerek gittim.Koltuğa oturdum ve mutlulukla geri kalktım.Tel dediğimde tüm çevrem bir iç cızırtısı ve ürpermeyle ürküyorlar.Asla ve asla hissetmedim bile.Pedikürde çığlık çığlığa büyük acıyla bağıran ben koltuktan kuş gibi kalkıyorum.Çiğdem hanımın işini gerçekten bilinçli ve doğru olarak yapıyor.Bu problemi yaşayan herkesin kesinlikle Çiğdem hanımla tanışması,ona güvenmesi ve kendini onun narin ellerine bırakması şart.Nice ayakları sağlıklarına kavuşturmanızı dilerim sevgili Podolife.Sağlıklı günler :)

Nagehan Özcan: Tırnak mantarı sebebiyle ayak baş parmak tırnağım düşmüştü.2014 sonbaharda tedavimi PODOLIFE Çiğdem Hanım başlattı ve 2015 yazında sandaletlerimi özgüvenle giydim..Merkezin huzur veren temiz ve konforlu ortamını kesinlikle tavsiye ediyorum...Mutlaka Çiğdem Hanım ve ekibiyle tanışın..

Tuba ALP: Suana kadar gittigim tum ayaksagligi kuruluslarindan en iyisi.Annemle beraber senelerdir gitmeye devam ediyoruz. Rahatsizligi olan herkese gonul rahatligiyla tavsiye ederim.tesekkurler Podolife👍

Yasemin D.: Başparmağımın tırnağında çok ilerlemiş bir mantar vardı.Senelerce uğraştım tedavisi için ama bulamadım taki Çiğdem hanımla tanışana dek.Tırnagım o kadar kötü durumdaydı ki tedavinin uzun süreceğini söyledi Çiğdem hnm ve şuan inanın yeni tertemiz bir tırnağa kavuştum. Gerçekten çok emek verdi.Kendisine çok teşekkür ederim.Işini çok düzgün yapan bilgili ve güleryüzü ile bu günlere geldik.Herkese kesinlikle öneririm.Tekrar teşekkürler 🙏

Ömer Uyav: 2016 yılından beri ayağımda olan problemi 3 senedir devlet ve özel hastanelerinde çözüm bulunamamasından dolayı tavsiye üzerine Ramiz bey ile tanıştık. ayağımdaki probleminin görünen gibi olmadığını ve ayak tabanımın dengesiz olmasından kaynaklandığı dile getirerek 10 aylık bir süre içerisinde hem siğil tedavim gerçekleşti hem de ayak tabanımdaki dengesizlik problemi giderildi. Ayrıca, teknik bilgi birikimi de müşterileri gayet tatmin edici şekilde.

Fatma Gamze Uytun: Sevgili Çiğdem hanımın engin tecrübeleriyle annemin ayak bakımı çok kötüyken çok iyi duruma geldi. Çok çok teşekkürler sevgiler...

Seval Doğru: Benim bir çok kez kapısından geçerken girip ama güvenim giremediğim ma hamileyken tanıştığım muhteşem bir yer gider gitmez çiğdem hanımla karşılaştıö ve seneledir gittiğim boşa para dağıttığım yerlerden uzak gerçekten işini sevip yapan bir yer çok ama çok memnunum tırnağım cok cok düzgün teşekkürler Podolife iyiki varsın çiğdem hanım🤗 😘

Selma D.: Iki tirnagimda da batık ve mantar vardı arkadaşımın tavsiyesi ile büyük bir korku ve guvensizlikle gitmistim Ramiz bey muayeneden sonra nasıl bir yol izleyecegimizi net ve büyük bir sabırla anlatti :) Ve gerçekten güvendim iyi ki güvenmiş ve tedaviye başlamışım hijyen konusunda asla tereddüt etmeyin ilgi ve alakayı söylemiyorum bile çok sıcak bir ortam acı mı? Ben zerresini hissetmedim..Veee bugün tedavim bitti sonucu biliyordum ama hala inanamıyorum bu güzel ayaklar benim mi diye:) teşekkürler PODOLIFE AILESI çokk teşekkür ederim

Elif Tiryakioğlu: İş deneyimini;guleryüzü ve güzel yaklasimiyla harmanlamış;gönülle tavsiye edeceğim en dogru adres:zamanınızı ve sağlığınızı emin elde değerlendirmek için..

Ebru Matur: Öncelikle Güleryüzünüz için teşekkür ederim. Yerinde müdahale edip doğru yönlendiriyorsunuz ve fiyat konusunda detaylı bilgi verip tercihi danışana bırakan dürüst bi işletmesiniz. Benim için bunlar çok önemliydi zaten mesleki yeteceğiniz ortada. Batık sorunum tek müdahale de yok oldu yaklaşık bir senedir herkes çözeceğini söylemişti ama daha kötü oluyordu. Teşekkürler podolife

derya ebru tiryakioğlu: Güleryüzü ve güvenilir deneyimiyle;kesinlikle tavsiye edeceğim dogru adres.. İyiki varsınız.

DERYA DEMIRBAS: Mutlu ayaklar için 15 yıldır Podolife'dayım...Almanya eğitimli uzmanını herkese şiddetle tavsiye ediyorum...

müslüm baysal: Yaptığınız ayak bakımıyla tırnağımı çekilmekten ve mantardan kurtardınız. Ayrıca tabia nın çörek otu kapsülü nü de sizde bulmak sevindirici

Yıldız T.: 3 yıl çeşitli ayak sağlığı merkezlerini dolaştım.Hiçbir sonuç alamadım.Taki PODOLİFE e gelene kadar.Çiğdem hanım işinde uzman.Ona inandım,güvendim ve her dediğini yaptım.1yı sonunda sonuç mükemmeldi.Hijyenik bir ortamda çalışıyor olması insanı rahatlatıyor.Eğer sizin de ayağınızda bir sorun varsa,hiç düşünmeden PODOLİFE gidin derim.İnanın pişman olmazsınız.Herşey için teşekkürler Çiğdem hanım.

BİLL: Şu ana kadar birçok ayak sağlığı merkezine gittim fakat hiçbiri sorunumu tam olarak çözemedi bi arkadaşım burayı önerdi ben umudumu yitirmiştim fakat Podolife sorunu kökünden temizledi.Ayrıca güler yüzleriniz ve ilgileriniz için teşşekürler Podolife. Kesinlikle Tavsiye ederim.

Volkan Toprak: Çalışanlar oldukça bilgi sahibi ve yardımsever. Gönülrahatlığıyla tedavinizi olabileceğiniz bir yer. Her türlü ayak sorunu için yardımcı olabiliyorlar. Kaliteli ürünler ve ilaçlar mevcut. Oldukca temiz bir ortam.

yaşar akdaş: Ayak sorunlarım had safhada rahatsız ediciydi.Arkadaşımın tavsiyesiyle PODOLİFE gittim hijyene dikkat edilen samimi sıcak rahatlatıcı bir ortamda ayak muayenesinden sonra bilgilendirilmem ve yapılacakların anlatılması çok hoşuma gitti 2Senedir gittiğim ayak sorunlarımın birer birer çözüldüğünü rahatladığımı gördüğüm yer oldu.SAĞOLUN PODOLİFE AİLESİ SAĞOLUN SEVGİLİ ÇİĞDEM HANIM

Mirhan Saka: Oldukça temiz ve titiz çalışıyorlar. Çalışanlar güler yüzlü, işlerinde profesyoneller. Pandemi önlemlerini sıkı tuttukları için güvenle tercih edebilirsiniz. :)

Sibel Türedioglu: ırnak batması ve tırnak mantarı şikayetiyle gittim yapılan muayenede beni ikna ederek tedaviye başladım ve tırnaklarımla şuan çok mutluyum acım geçti podolife farkını görmeden karar vermeyin ellerinize sağlık podolife

Melike Topcu: 3 yıl önce tırnak batması sebepiyle gidip tel tedavisi görmüştüm acısız bir şekilde tırnak batmasından kurtuldum ayak sorunu olan herkesin gitmesini öneririm

Mümin Yetsen: ayagımdaki ağrılar sayenizde son buldu ağrım olmadan yürüyebiliyorum artık verdiğiniz tabanlık ve ayakkabı süper :))) iyi çalışmalar

Filiz Özer: Gerçek ten abartmıyorum...çiğdem hanımın elinde sıhirli bir degnek var gibi..👍🏼.aninda etki ..😍🙏🏼👏👏👏 kısaca anlatmak gerekirse mucize yaşadım....🌹🤩 TESEKKÜRLER..

Sabiha sema A.: En çok dikkat ettiğim hijyen konusunda çok başarılılar. Her ay düzenli olarak gidiyorum ve gerçekten çok memnunum. Kocaman TEŞEKKÜLER...

Ezgi Yalçın: Çalışma sitili olsun temizliği olsun ve herşeyden önemlisi tedavi süreci mükemmel ayak tırnaklarımdaki batıklardan çok şikayetim vardı ve sonunda bütn dertlerim bitti çok teşekkürler podo life

Selma Guvenc: Çigdem Hanım ı ayak sağlıgında tek gecerim😊

Yunuscan Demir: Daha önce gittiğim kliniklerde sonuç alamamıştım en kısa zamanda tedavi ettiler..ve çok güler yüzlü insanlar,çok teşekkür ediyorum.
Korin Arditi Acildigi gunden beri gidiyorum cok basarili bi yer Hijen olsun verdikleri hizmet olsun super Ben cok memnunum şiddetle tavsiye ederim.

Beril G.: Profesyonelliklerinin yanı sıra sıcak tavırları ile sorunu uzmanlıkla analiz edip, problemin çözümüne odaklanan başarılı bir ekip. Başarılarının devamını diliyorum...

Beyza Nur Sönmez: Çok iyi bir çalışma ortamı güleryüzünüz olsun ilginiz olsun çok teşekkürler ☺

Serkan K.: batık tırnak problemi için iyi ki size gelmişim. teşekkürler

Alper K.: Buraya ugramadan ben ayak sagligina gittim demeyin…

Ekin Sönmez: Sonuç odaklı profesyonel bir tedavi süreciydi. Çok teşekkürler.

Aydın Akca: Hijyen ve tecrübe süper çok memnun kaldım şiddetle öneririm

aydın bağatur: Kaliteli hizmet , çözüm odaklı başarılı ekip

can yıldırım: Tavsiye ederim.

ayşegül: Çok iyi ve çok ilgililer

Руслана Четинкая: (Google tarafından çevrildi) Ayak hastalıkları uzmanına minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Çok teşekkürler!!! Alanında çok yetkin, kibar, arkadaş canlısı ve profesyonel. İlerlemiş tırnak problemleriyle baş etmeye yardımcı olur.
(Orijinal) Хочу выразить благодарность , врачу подологу. Большое Вам спасибо!!! Очень грамотный, добрый , приветливый и профессионал своего дела. Помогает справиться с запущенными проблемами с ногтями.

Nurgyz Musolf: (Google tarafından çevrildi) Dr. Çiğdem'i tüm kalbimle tavsiye ediyorum çünkü işini mükemmel biliyor, çok memnun oldum, inşallah onu tekrar göreceğim. Yarım saat boyunca beni şiddetli ağrıdan mahrum etti. Temiz ofis, tüm personel dost canlısı. ❤
(Orijinal)Dr. Çiğdem рекомендую всем всем сердцем, потому что она знает свою работу на перфект, я осталась очень довольна, надеюсь я ещё раз с ней увижусь. За пол часа она лишила меня от сильной боли. Чистый кабинет, все персоналы дружелюбные. ❤

Samra El Mesaoudi: (Google tarafından çevrildi) Uygulama temiz ve iyi organize edilmiş. Almanya'da bildiğimiz şekliyle podolojik tedavi. Dil engeline rağmen personel bizi anlamaya çalışıyor. Sonuç mükemmel.
(Orijinal) Die Praxis ist sauber und gut organisiert. Podologische Behandlung, wie man es in Deutschland kennt. Trotz sprachlicher Barriere, ist das Personal bemüht uns zu verstehen. Das Ergebnis ist perfekt.

Annette Yilmaz: (Google tarafından çevrildi) Ayaklarımı harika tedavi eden çok güzel, yetkin bir podiatrist vardı. Hijyenik bakış açısından, tüm aletler sterildir ve uygulama çok temizdi. Ben her zaman geri gelecekti.
(Orijinal) Habe einen sehr netten, kompetenten Podologen gehabt, der meine Füße super behandelt hat. Hygienisch gesehen waren alle Instrumente steril und die Praxis sehr sauber. Ich würde jeder Zeit wieder kommen.

Siz de PODOLİFE AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ hakkında yorum yazmak için tıklayın.